sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
XIX Międzynarodowy Festiwal Folkloru w Strzegomiu za nami
2010-08-17 10:17

W niedzielę 15 sierpnia 2010 r. zakończył się XIX Międzynarodowy Festiwal Folkloru.
Ostatni dzień festiwalowych emocji tradycyjnie rozpoczął się od imprezy pod nazwą Rynek Świata. Na strzegomskim Rynku potrawy charakterystyczne dla poszczególnych państw goszczących na festiwalu przygotowali członkowie zespołów folklorystycznych. Każdy strzegomianin mógł spróbować, jak smakują dania z Korei, Węgier, czy z Włoch.Degustację poprzedził polonez w wykonaniu grup folklorystycznych.
Na tym jednak nie zakończyły się niedzielne atrakcje, ponieważ już wieczorem na scenie zlokalizowanej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, publiczność miała okazję doskonale bawić się przy piosenkach Marcina Siegieńczuka. Następnie do wspólnej zabawy publiczność porwała szwedzka piosenkarka Velevet. Przeboje w wykonaniu gwiazdy wprowadziły strzegomską publiczność w doskonały nastrój.

Przed nami teraz tylko oczekiwanie na następną edycję Festiwalu, która już za rok.

 

źródło: urzadpracy.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: