sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Bellot rozstrzygnięty
2012-11-23 15:48


W Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie – Gorcach odbył się XV Otwarty Turniej Francuskiej Gry Karcianej w Parach „Bellot” o Puchar Burmistrza Miasta. W tegorocznej edycji do rywalizacji stanęły 22 osoby. Po wielu godzinach zaciętej walki, komisja konkursowa w składzie: Sławomir Mika, Katarzyna Bernaś oraz Alina Binder wyłoniła zwycięzców.


Zasłużone pierwsze miejsce zdobyli Zdzisław Sopala i Marian Zieliński, na drugim miejscu uplasowali się Edward Ligocki i Krzysztof Ziółkowski, natomiast trzecie miejsce przypadło Wiesławowi Borkowskiemu i Andrzejowi Jankiewiczowi. W imieniu burmistrza miasta laureatom nagrody wręczyły Irena Dzilińska – sekretarz miasta oraz Jolanta Woźniak – przewodnicząca rady miejskiej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich miłośników gry w Bellota zapraszamy do udziału w turnieju w przyszłym roku. (red)źródło: 30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: