sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Brave Kids: dzieci z całego świata zagoszczą w Wałbrzychu
2017-03-30 12:14

Tegoroczna edycja Brave Kids zbliża się wielkimi krokami. Od 17 czerwca do 2 lipca 2017 spotkają się artystyczne grupy dziecięce z całego świata, by wspólnie tworzyć i zaprzyjaźniać się. Młodzi artyści uczestniczyć będą w ciągu dnia w warsztatach artystycznych opartych na zasadzie "dzieci uczą dzieci" w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Poranki i wieczory spędzą u rodzin goszczących z Wałbrzycha i okolic, które nie tylko pokażą im polską kulturę, ale także kawałek swojego świata.


Także i w tym roku Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych weźmie udział w projekcie, jako grupa artystyczna Brave Kids i 6 zespołowiczów wraz z liderem-opiekunem będzie reprezentować grupę oraz nasze miasto w tym wyjątkowym projekcie na międzynarodowej arenie.

Przyjdź i dowiedz się więcej o najnowszej edycji projektu. Zapraszamy na spotkania informacyjne otwarte dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic :

5 kwietnia, godz. 17.00 - Biblioteka Publiczna Miejska im. T. Boya-Żeleńskiego, Wojska Polskiego 4A, Szczawno-Zdrój

6 kwietnia o godz. 17:00 , Wałbrzyski Ośrodek Kultury na Piaskowej Górze, ul. Broniewskiego 65a

7 kwietnia, godz. 17.00 - Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, ul. Traugutta 12 g, Boguszów-Gorce

PRZYŁĄCZ SIĘ! ZOSTAŃ RODZINĄ GOSZCZĄCĄ, WOLONTARIUSZEM W 4. EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNO-ARTYSTYCZNEGO BRAVE KIDS W WAŁBRZYCHU.

bravekids.walbrzych@bravefestival.pl

www.bravekids.euAutor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: