sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Spotkanie u kombatantów
2017-01-27 13:18

Na zaproszenie organizatorów, w "Hotelu Pod Wierzbą" zebrali się samorządowcy, przedstawiciele duchowieństwa, służb mundurowych, harcerze, uczniowie, członkowie, sympatycy i przyjaciele związków kombatanckich.


- Cieszę się, że kolejny raz mam zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wszyscy tu zgromadzeni możemy jedynie podziękować Państwu za walkę o Ojczyznę. Młodzi ludzie uczą się o historii. Wy braliście w niej udział i zapisaliście się na jej kartach. Życzę państwu dużo zdrowia oraz spokoju ducha – mówiła wójt gminy Teresa Mazurek, podczas dorocznego spotkania opłatkowego z przedstawicielami Związków Kombatanckich i Żołnierskich Ziemi Świdnickiej. Spotkanie krótkim występem jasełkowym uświetnili uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy, którzy wspomagają związki kombatanckie podczas uroczystości państwowych i rocznicowych.
 Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: