sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Najlepszy pracownik Poczty Polskiej pracuje w Pieszycach
2023-01-20 12:30

Mieszkanka Pieszyc zajęła I miejsce w Konkursie na Profesjonalnego Pracownika Poczty Polskiej S.A. w kategorii Obsługa Klienta. Pani Anna Majcherkiewicz pracuje w Urzędzie Pocztowym w Pieszycach jako specjalistka do spraw obsługi klienta. Jak wyglądał konkurs?


Konkurs zawodowy realizowany był w dwóch etapach – regionalnym i centralnym. Etap regionalny zaczynał się od wypełnienia testu on-line składającego się z czterdziestu pytań wiedzy ogólnej o Poczcie Polskiej. Po prawidłowym wypełnieniu pytań testowych, pani Anna zakwalifikowała się do części ustnej I etapu, który odbył się w Regionie Sieci we Wrocławiu, gdzie odpowiadała przed Komisją konkursową na trzy wylosowane pytania dotyczące ścisłych zagadnień związanych z usługami pocztowymi, procedurami i przepisami stosowanymi w firmie. Na etapie regionalnym Pani Anna zajęła I miejsce.

 

- Pierwsze miejsce było moją przepustką do etapu centralnego, który polegał na przygotowaniu pracy pisemnej na jeden z trzech tematów kategorii Obsługi Klienta – opowiada Pani Anna Majcherkiewicz. - Temat mojej pracy to: „Sprzedaż w dobie wysokiej inflacji – jak wzbudzić w Kliencie potrzebę zakupową? Jakie są sposoby na skuteczną sprzedaż z perspektywy bezpośredniej obsługi klienta detalicznego w placówce pocztowej?”. W pracy skupiłam się na odpowiedziach na zadane pytania, proponując pomysły, które są według mnie sposobem na skuteczną sprzedaż w dzisiejszych trudnych czasach. Skoncentrowałam się w niej także na elemencie budowania pozytywnych relacji pomiędzy pracownikiem i klientem. Na tym etapie spośród 17 Regionów Sieci w całej Polsce Komisja konkursowa wybrała pięć najlepszych prac. W tym była też moja!Kilka dni po tym do Pani Anny dotarło zaproszenie do udziału w finale konkursu, który odbył się 16 listopada 2022 r. w Warszawie. Zadaniem naszej specjalistki była obrona swojej pracy oraz odpowiedzi na pytania Komisji konkursowej, dotyczące opisanych zagadnień merytorycznych.

 

W finale pracownica Poczty Polskiej w Pieszycach okazała się bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce. Nagrodami za osiągnięcie najwyższego wyniku był dyplom i złota odznaka „Profesjonalny Pracownik Poczty Polskiej S.A.” oraz nagroda pieniężna, które Pani Ani wręczał Prezes spółki Krzysztof Falkowski.

 

Jak podkreśla sama, jest bardzo szczęśliwa i dumna ze swojego sukcesu zawodowego. I wcale nas to nie dziwi. Serdecznie gratulujemy wyników i jesteśmy dumni, że najlepszy pracownik Poczty Polskiej pracuje w Pieszycach.

 

Źródło: pieszyce.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: