sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Warsztaty zero waste w Pieszycach
2023-02-14 11:37

Niedawno w MBP - Centrum Kultury w Pieszycach odbyły się warsztaty ZERO WASTE - promujące nowe ekologiczne nawyki jako alternatywę dla używania plastiku i innych produktów szkodliwych dla środowiska.


Celem było pokazanie, jak można żyć w sposób zrównoważony i jednocześnie minimalizować swój wpływ na środowisko, poprzez unikanie produktów jednorazowych, takich jak plastikowe opakowania i wybieranie bardziej ekologicznych alternatyw. Każdy uczestnik wykonał eko torbę z T-shirta oraz woskowijki z bawełnianych kawałków materiału.

 

W skrócie, warsztaty zero waste były doskonałą okazją, aby poznać skuteczne sposoby na ograniczenie wpływu swojego stylu życia na środowisko i stać się bardziej zrównoważonym konsumentem.

 

Dziękujemy za świetne warsztaty Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Sowiogórskie"

 

Warsztat realizowany jest w ramach projektu współpracy pn. „Piękno i Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Program.

 

Źródło: ck-pieszyce.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: