sowie

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Majówka w Pałacu Struga
2024-04-26 08:21

Zapraszamy na dwa niezwykłe wydarzenia artystyczne organizowane przez Fundację Pałac Struga podczas tegorocznej majówki.

Rozpoczynamy bardzo mocnym akcentem: wydarzeniem artystycznym - niemal teatralnym, stworzonym przez 20 artystów zaproszonych do współpracy przez Dorotę Korczycką - Bąblińską pt. "TOPIELICA - wynurzenia interdyscyplinarne" w formie wystaw fotografii, malarstwa, rzeźby, batików i instalacji oraz pokazów multimedialnych a także pokazu mody postapokaliptycznej, które zaprezentujemy podczas wernisażu w dniu 01.05.2024 o godzinie 18:00 w Pałacu Struga.
Projekt jest osadzony w mitologii słowiańskiej i obrzędach pochówku.

Drugi wernisaż pt. "KONTRASTY" odbędzie się w dniu 04.05.2024 o godzinie 18:00 w dwóch nowo przygotowanych salach wystawowych na parterze Pałacu Struga. Będzie to wystawa malarstwa dwojga artystów zaprzyjaźnionych z Fundacją Pałac Struga. Artyści mieszkają i tworzą w województwie zachodniopomosrkim, są malarzami a na wystawie zaprezentują obrazy.

Wstęp na wernisaże jest bezpłatny.


Obydwie wystawy będą dostępne dla zwiedzających do 26.05.2024, po wenisażu wstęp na wystawy będzie możliwy podczas zwiedzania Pałacu Struga i w cenie biletu na zwiedzanie czyli w weekendy od 12:00 do 17:00, wejście z przewodnikiem o każdej pełnej godzinie.Autor: palacstruga.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: